POZIV – 32. vojno-redarstveno hodočašće u Mariji Bistrici 6. listopada 2024. godine

Dragi članovi, prijatelji i pratitelji,

približava nam se 32. vojno-redarstveno hodočašće u Mariji Bistrici koje će se održati 6. listopada 2024. godine.

Kako bismo se što bolje organizirali, uskoro ćemo sudjelovati na službenom sastanku vezano uz daljnje aktivnosti i sve potrebne informacije. Molimo vas da se što prije javite tajnici Anji Patačić (099 535 7001) ukoliko ste zainteresirani kao članovi naše Udruge za ovo hodočašće. Na sastanku ćemo, uz vašu pomoć, moći procijeniti koliki je interes i koliko će nam osoba biti dopušteno prijaviti na ovo hodočašće u okviru udruge.

Vaša prisutnost i sudjelovanje su nam iznimno važni te Vas molimo da budete ažurni te nam što prije javite ukoliko ste zainteresirani!

Za više informacija, pratite naše objave.