Poziv na 32. Hodočašće Hrvatske vojske, policije i hrvatskih branitelja u Svetište Majke Božje Bistričke u Mariji Bistrici – 6.10.2024. godine

Ministarstvo hrvatskih branitelja u suradnji s Vojnim ordinarijatom u RH organizira sudjelovanje hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji na 32. Hodočašću Hrvatske vojske, policije i hrvatskih branitelja u Svetište Majke Božje Bistričke u Mariji Bistrici 6.10.2024. godine, u nedjelju.
Nositelji organizacijskih aktivnosti su Područni odjeli Ministarstva hrvatskih branitelja. Predviđeno je 50 hodočasnika iz svake županije (uključujući i koordinatora puta).

Oni koji su se prijavili dobit će detaljnije informacije nakon sastanka koji je dogovoren za srijedu.