Suradnici u nastavi – predstavnici Udruge u OŠ “Mladost” Osijek

1 svibnja 2019., na poziv prof. Jakopović Jasne, učiteljice povijesti u OŠ „Mladost“ Osijek, na nastavnom satu Povijesti, predstavnici Udruge 106. brigade ZNG RH održali su predavanje o Domovinskom ratu za tri osma razreda (u trajanju od jednog školskog sata svakom razredu). Tema je bila funkcioniranje i život Grada Osijeka u ratu. Kao gosti Udruge pozvani su bivši pripadnici 106. brigade Alen Grubišić koji je umirovljen kao vatrogasni zapovjednik, medicinska sestra Zdenka, ratni direktor Elektroslavonije gospodin Karavidović i predstavnik GPP-a gospodin Barić. Prikazan je film pretežno s materijalom o Sjenjaku, kroz koji smo obradili vatrogasnu temu i ratni sanitet. Gospodin Karavidović i gospodin Barić imali su svoje prezentacije o ulozi HEP-a, odnosno, GPP-a u Domovinskom ratu.