14.10.2024. Godišnji sastanak s organizacijama korisnicama sustavnih podrški i izobrazba u organizaciji Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva

Naša udruga s ponosom sudjeluje u razvoju kapaciteta i jačanju podrške za svoje članove!

Naša djelatnica sudjelovala je na iznimno važnoj izobrazbi koju je organizirala Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva, u suradnji s ESIF Ustanovom za obrazovanje odraslih. Ovaj dvodnevni sastanak okupio je organizacije korisnice sustavnih podrški s ciljem omogućavanja udrugama da još bolje razumiju i odgovore na potrebe svojih članova i korisnika kroz temu “Razvijanje metodologije za sustav mjerenja zadovoljstva članova i korisnika.”

Izobrazba se održava 14. i 15. listopada 2024. godine u Zagrebu, u Školi narodnog zdravlja „Andrija Štampar“.

Kroz edukativan program vodi nas Izv. prof. dr. sc. Ines Dužević s Ekonomskog fakulteta, čime osiguravamo kvalitetne i stručne upute za naš daljnji rad.

Na početku događanja, srdačno su nas pozdravili prof. dr. sc. Mirjana Kujundžić Tiljak, ravnateljica Škole narodnog zdravlja „Andrija Štampar“, te gospodin Luka Bogdan, zamjenik upraviteljice Nacionalne zaklade.

Kroz ovaj program, naša udruga nastavlja unapređivati svoje djelovanje i osiguravati kvalitetnu podršku svojim članovima.