31.7.2024. Susret s predstavnicima udruge policijskih veterana SEVER Dolenjske i Bele krajine iz Slovenije

Predstavnici udruge policijskih veterana SEVER Dolenjske i Bele krajine iz Slovenije posjetili su Udrugu veterana 106. brigade Osijek u srijedu, 31.7.2024. godine.

Njihova udruga svake godine organizira izlet za svoje članove, a tako je i ove godine. Odlučili su se za destinaciju Osječko-baranjske županije u periodu od četvrtka, 10.10.2024. do subote, 12.10.2024. Tradicija je susret s kolegama braniteljima.

Ostatak programa je potpuno otvoren i mogu se prilagoditi, pa su nas zamolili da im pomognemo sa sugestijama za posjet našim kulturnim dobrima, nekoj manifestaciji, festivalu i sl. Zajedno smo se podružili i međusobno podijelili iskustva vođenja udruga u Hrvatskoj i Sloveniji.

Hvala na predivnom druženju!