Čestitka za Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, Dan hrvatskih branitelja i 29. obljetnicu vojno-redarstvene operacije Oluja

Poštovane obitelji poginulih, nestalih i umrlih hrvatskih branitelja, dragi prijatelji, pripadnici 106. brigade, članovi udruge i svi hrvatski branitelji,

S velikim poštovanjem i zahvalnošću čestitamo vam Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, Dan hrvatskih branitelja i 29. obljetnicu vojno-redarstvene operacije Oluja.

Ovaj dan ispunjava nas ponosom i dubokom zahvalnošću prema svima koji su dali svoje živote za našu slobodu i budućnost. Danas se sjećamo naših hrabrih suboraca, nestalih, te svih koji više nisu s nama. Njihova žrtva nikada neće biti zaboravljena, a njihova hrabrost i predanost zauvijek će ostati u našim srcima.

Ujedinjeni u poštovanju prema svim braniteljima i njihovim obiteljima, obilježavamo ovaj dan kao simbol naše neizmjerne zahvalnosti i poštovanja prema vama, hrabrim borcima za slobodu i domovinu.

Neka Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, Dan hrvatskih branitelja i 29. obljetnica operacije Oluja bude prilika da se prisjetimo iznimnih doprinosa i zajednički gradimo bolju budućnost za našu domovinu.

S poštovanjem,
Dubravko Pancić