6.-7.9.2024. Memorijalni turnir u boćanju – U spomen na heroje Domovinskog rata

Od 6. do 7. rujna na boćalištu u Slakovcima održan je turnir posvećen našim poginulim braniteljima i civilnim žrtvama Domovinskog rata, uz zajednički pozdrav: “Jednom branitelj, uvijek branitelj – za Hrvatsku!”.

Sudjelovale su braniteljske udruge, obitelji i prijatelji, pa tako i naša ekipa iz Udruge veterana 106. brigade Osijek. Cilj turnira bio je zbližavanje branitelja, obitelji i svih građana uz sport, druženje i zabavu.

Program je počeo polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća u čast naših heroja, a nakon svečanog otvaranja, natjecatelji su pokazali svoje vještine u boćanju.

Nakon uzbudljivih natjecanja, uslijedila je svečana dodjela pehara, medalja i zahvalnica, dok je zajednička večera zaokružila ovu prekrasnu priču o zajedništvu, sjećanju i sportskom duhu.