106. u projektu Zaželi faza III.

Udruga 106. brigade ZNG RH iz Osijeka i partneri dobila je po projektu “Zaželi i ostvari pomoć” iznos od 738.440 kuna nepovratnih sredstava. Dopredsjednik Udruge Dubravko Pancić kaže da su im partneri u projektu HZZ, Područna služba Osijek, Centar za socijalnu skrb Osijek i Udruga veterana 122. br. HV Đakovo.

– Projekt se financira iz Europskih strukturnih i investicijskih fondova, a odluku o dodjeli nepovratnih sredstava iz projekta “Zaželi – program zapošljavanja žena – faza III” donijelo je Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike. Programom se zapošljava 15 žena iz teže zapošljive/ranjive skupine u lokalnoj zajednici. Zaposlene žene na dan upisa u Projekt moraju biti u evidenciji nezaposlenih žena u HZZ-u, a one će skrbiti o starijima i nemoćnima u dobi od 65 i više godina. Molimo zainteresirane osobe za zapošljavanje i iz kategorije korisnika da se jave na telefon Udruge 099 535 7001 – kaže Pancić.

IZVOR: GLAS SLAVONIJE, Pejić, D. (https://www.glas-slavonije.hr/510929/3/Novac-je-tu—nude-posao-za-15-zena)