13.4.2024. 17. Memorijalni boćarski turnir pukovnik Ivo Šoljić

U srcu Vukovara, na natkrivenim boćarskim terenima Sportsko-rekreacijskog centra Lijeva bara, 13. travnja 2024. godine, obilježen je 17. Memorijalni boćarski turnir pukovnik Ivo Šoljić, posvećen sjećanju na nezaboravnog zapovjednika obrane Mitnice.

Svečanom otvaranju prisustvovao je Franjo Šoljić, nećak pukovnika Ive Šoljića, koji je srdačno zahvalio svim sudionicima na njihovom doprinosu očuvanju uspomene na njegovog ujaka te na angažmanu Boćarskog kluba Mitnica kao organizatora turnira.

Turnir je okupio 16 ekipa iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine, među kojima se našla i ekipa Udruge veterana 106. brigade Osijek, koja je prvi put predstavljala svoju udrugu na ovom turniru.

Ponosno ističemo da je prvo mjesto u valjanju osvojio član ekipe Udruge veterana 106. brigade Osijek, gospodin Zvonko Kundid.