LIČENJE ZAVODA ZA REHABILITACIJU U BIZOVCU

Na zamolbu pročelnice Zavoda za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju KBC Osijek doc. dr.sci. Mire Kadoić, za izvođenjem ličilačkih radova u prostorima Zavoda, Udruga 106. brigade uključila se u aktivnost ličenja. Ovaj puta, tim za izvođenje ličilačkih radova činili su veterani 1. bojne 106. brigade, točnije, satnije iz Josipovca. Radnu skupinu sastavljenu od umirovljenika Josipovačke satnije predvodio je bojnik u miru Ivan Majhen. Ostali ličioci bili su: Slavko i Miroslav Merkaš, Ivica Kovač, Zlatko Kovač, Stjepan Borbaš, te Miroslav Jularić.

Predsjednik Udruge Ivan Bekavac, koji je obišao radilište s pročelnicom dr. Kadoić, koja je izrazila zahvalnost za učinjene radove, a radi se o ličenju oko 1000 m² bolesničkih soba i hodnika na drugom i trećem katu Zavoda, naglasio je kako je društvena odgovornost područje djelovanja naše Udruge i koja će se uvijek uključiti u svaku takovu aktivnost. Oboje su se zahvalili našim volonterima koji su, iako narušenog zdravlja, u četiri dana završili posao. Naglašeno je, da je Udruga 106. brigade otvorena za sve vidove društveno odgovorne pomoći, gdje naše znanje, htjenje i iskustvo mogu pomoći.

Na taj način, iskazana je zahvalnost svih pripadnika 106. brigade svim medicinskim djelatnicima KBC Osijek, za učinjeno u Domovinskom ratu i danas, u sprječavanju pandemije i liječenju COVID-19.