Poziv za obilježavanje programa 70. rođendana kluba NK Radnik i obilježavanje Dana državnosti RH – 30. i 31.5.2024.

Dragi prijatelji,

ovim putem najavljujemo nastavak programa proslave 70. rođendana kluba NK RADNIK, te obilježavanje Dana državnosti RH! Nakon sjajne prijateljske utakmice protiv NK Osijek koja se održala 10. travnja, nastavljamo s bogatim programom koji će se održati 30. i 31. svibnja.

30. svibnja (Dan državnosti RH; Četvrtak)
15:00 – UTAKMICA POČETNIKA: NK RADNIK – ŠNK VIŠNJEVAC
17:30 – UTAKMICA SENIORA: NK RADNIK – NK ŠIROKI BRIJEG
19:30 – VELIKI BESPLATNI KONCERT: STJEPAN JERŠEK ŠTEF & TS ŽITNA POLJA na igralištu NK Radnik Josipovac

31. svibnja (Petak)
17:00 – FIŠIJADA
19:00 – VELIKA SMOTRA FOLKLORA KUD-a JOSIPOVAC I SVEČANA POVORKA
21:00 – VELIKI BESPLATNI KONCERT: ORIGINAL BAND I PROMOCIJA HIMNE NK RADNIK “PONOS JOSIPOVCA”

Pridružite nam se u slavlju, uživajmo zajedno u sportu, glazbi i tradicionalnim delicijama! Veselimo se vašem dolasku i zajedničkom druženju!