Uskrsna čestitka predsjednika Udruge

Tko se god uzvisuje, bit će ponižen, a tko se ponizuje, bit će uzvišen.” (Mt 23,12)

Poštovani članovi i prijatelji Udruge 106. brigade ZNG RH,
dragi hrvatski branitelji.

Povodom najvećeg kršćanskog blagdana kada slavimo uskrsnuće našega Spasitelja i Gospodina Isusa Krista, želimo Vam sretan i blagoslovljen Uskrs. Neka Vas u ovim izazovnim vremenima punim neizvjesnosti prati mir, zajedništvo, ljubav i riječ Kristova te nada za boljim sutra.

„Isus nas podsjeća koliko je Bog bio dobar prema nama. Dao nam je Svog jedinog sina da nas spasi od grijeha. Vratimo mu uslugu dijeleći naše blagoslove s drugima.“

U ime članica i članova Udruge 106. brigade ZNG RH, u ovoj prigodi, svim hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata,  članovima obitelji poginulih i nestalih hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata želim sretan i blagoslovljen Uskrs.

Predsjednik Udruge Ivan Bekavac