15.10. Godišnji sastanak s organizacijama korisnicama sustavnih podrški i izobrazba u organizaciji Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva (2.dan)

Sa jučerašnjim danom završio je i 2. dan godišnjeg sastanka organizacija korisnica sustavne podrške Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društv

Jučer, 15. listopada 2024., obilježili smo završetak drugog dana izobrazbe na temu: „Razvijanje metodologije za sustav mjerenja zadovoljstva članova i korisnika.“

Ovaj godišnji sastanak, koji okuplja organizacije korisnice nacionalne i temeljne sustavne podrške, pružio je našoj udruzi vrijednu priliku za razmjenu iskustava i stjecanje novih znanja koja će unaprijediti naš rad i doprinijeti većem zadovoljstvu naših članova.

Cilj izobrazbe bio je definirati jasne metode i alate za mjerenje uspješnosti u pružanju podrške našim članovima i korisnicima. Time ćemo osigurati još bolju kvalitetu naših usluga i kontinuirano poboljšanje na temelju povratnih informacija.

S obzirom da je naša udruga posvećena daljnjem razvoju i unapređenju svojih aktivnosti u korist svojih članova, zahvalni smo na podršci i izobrazbi koju nam je omogućila Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva. Nadamo se da ćemo i dalje surađivati na još boljoj razini uz daljnje unaprjeđivanje našeg poslovanja i naših djelatnika