8. obljetnica osnivanja Udruge 106. brigade ZNG RH – 29.4.2024. godine

Dragi članovi Udruge, prijatelji i pratitelji,

uoči dana osnivanja Udruge 29. travnja 2016. godine, želimo vam uputiti iskrene čestitke u ime svih nas. Ova posebna obljetnica predstavlja priliku da se zajedno prisjetimo svih naših postignuća, angažmana i zajedničkih napora tijekom proteklih 7 punih godina, a nastavljamo i dalje i jače i u ovoj 8. godini.

Kroz odlične projekte, sudjelovanje u humanitarnim akcijama, organizaciju događaja i pružanje podrške onima kojima je to najpotrebnije, zajedno smo oblikovali bolju i održiviju zajednicu. Vaša predanost i angažman bili su ključni za ostvarenje svih naših ciljeva i postignuća.

Uz vašu kontinuiranu podršku, nadamo se nastavku uspjeha i ostvarenju novih ciljeva i projekata i u narednom razdoblju. Vaša vjera u našu misiju i zajednički trud neizmjerno su važni za daljnji napredak i razvoj naše Udruge.

Neka nam ova prilika bude podsjetnik na našu zajedničku snagu i motivacija za buduće izazove koje ćemo zajedno savladati.

Hvala vam na vašem neprocjenjivom doprinosu i čestitamo vam još jednu godišnjicu naše Udruge!

S poštovanjem,
predstavnici Udruge veterana 106. brigade Osijek