Poziv na natjecanje u kuhanju čobanca braniteljskih udruga OBŽ-a i gostiju – “Čepinski kotlić” – 25.5.2024.

U prigodi dana Općine Čepin i dana OBŽ Udruga veterana vojne policije OBŽ uz pokroviteljstvo Općine Čepin poziva sve ljubitelje gastronomije na nezaboravno kulinarsko iskustvo!

Pozivaju vas na natjecanje u kuhanju čobanca braniteljskih udruga OBŽ-a i gostiju – “Čepinski kotlić”!

Ako ste strastveni u kulinarskim vještinama i volite izazove, ovo je prava prilika da pokažete svoj talent!

Datum: 25.5.2024.
Vrijeme: od 8:30 (okupljanje), 9:00 (početak natjecanja), 12:00 (završetak natjecanja), 13:00 (proglašenje pobjednika i podjela nagrada)
Lokacija: Kralja Zvonimira 70, Čepin (iza stare Općine)

Prijavite se i pokažite svoje umijeće u pripremi najukusnijeg čobanca do 15.5.! Sudjelovanje je otvoreno za sve, bez obzira jeste li amater ili profesionalac.

Prijave su otvorene do 15.5.2024. Za prijavu zovite 098 937 32 82 ili pošaljite svoje podatke na uvvpobz1@gmail.com.

Ne propustite priliku za nezaboravan dan pun dobrog društva, vrhunske hrane i natjecateljskog duha!