Blagoslov uredskih prostorija i članova Udruge

Danas smo s ponosom ugostili velečasnog Alojza Kovačeka, župnika župe Sv. Ćirila i Metoda, koji je s ljubavlju blagoslovio prostorije naše udruge, kao i njezine predane članove.

U ovom svečanom činu, zajedno smo doživjeli duboku povezanost i podršku, osjećajući duh zajedništva i ljubavi prema domovini. Blagoslov prostorija Udruge 106. brigade HV i Udruge hrvatskih domoljuba obilježava važan korak u našem zajedničkom putovanju.

Zahvalni smo velečasnom Kovačeku na prisutnosti i riječima potpore koje su nas dodatno ojačale.

Neka ovo blagoslovljeno okupljanje bude temelj našeg daljnjeg rada, gdje će zajednički trud i predanost graditi mostove među nama i unapređivati našu zajednicu. Hvala svima koji su sudjelovali u ovom posebnom trenutku, podržavajući našu udrugu i promičući vrijednosti domoljublja.