Dani otvorenih vrata Udruge 106. brigade ZNG RH – 2.6.2023.

Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske već tradicionalno organizira Dane otvorenih vrata udruga koje se ove godine odvijaju u razdoblju od 1. do 3. lipnja 2023. kako bi građanima približile svoje programe i aktivnosti.

Dana 2. lipnja 2023. godine, u vremenskom periodu od 8:30 do 11:30 te od 16:30 do 18:30 sati, Udruga 106. brigade ZNG RH će organizirati Dan otvorenih vrata, pružajući građanima priliku da posjete Spomen sobu na adresi Kralja Petra Svačića 36 i susretnu se s predstavnicima i članovima Udruge.

Pozivamo Vas da nam se pridružite na Danu otvorenih vrata Udruge kako biste saznali više o našem radu, programima koje provodimo, djelokrugu rada te dosadašnjim postignućima i aktivnostima Udruge, a za branitelje omogućujemo i informiranje o pravima branitelja, što može biti izuzetno korisno za branitelje i njihove obitelji.

Svaki posjetitelj će dobiti bedž Udruge 106. brigade ZNG RH kao trajni podsjetnik na ovaj događaj, a bit će nam iznimno zadovoljstvo zajednički provesti vrijeme.

S nestrpljenjem očekujemo Vaš dolazak!