Dani otvorenih vrata Udruge veterana 106. brigade Osijek – 7.6.2024., 8:30h – 12h

Dragi građani,

pozivamo vas da nam se pridružite na Danu otvorenih vrata Udruge veterana 106. brigade Osijek! U okviru Dana otvorenih vrata udruga, koje tradicionalno organizira Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske, Udruga veterana 106. brigade Osijek otvara svoja vrata u petak, 7. lipnja 2024. godine, od 8:30 do 12:00 sati.

+ Kada?
Petak, 7. lipnja 2024., od 8:30 do 12:00 sati

+ Gdje?
Kralja Petra Svačića 36, Osijek, 1. kat

Ovo je prilika da zavirite u našu Spomen sobu, upoznate se s radom Udruge, programima koje provodimo, našim dosadašnjim postignućima i aktivnostima. Također, veterani i njihove obitelji mogu dobiti korisne informacije o pravima branitelja.

U Knjizi utisaka koja se nalazi u Spomen sobi možete ostaviti svoje dojmove o posjetu.

Svaki posjetitelj dobit će bedž i magnet Udruge kao trajni podsjetnik na ovaj poseban događaj.

Radujemo se vašem dolasku i zajedničkom druženju! Vaša podrška nam je od iznimne važnosti.

Vidimo se 7. lipnja!

S nestrpljenjem vas očekujemo!