Obilježavanje obljetnice 17. rujna – dana oslobađanja vojarne i protjerivanja postrojbi JNA iz Osijeka – pilot projekt – predavanje

Danas 15.9.2023. godine Koordinacija udruga OBŽ-a, Odbor za branitelje grada Osijeka i Udruga 106. brigade ZNG RH uz suglasnost Upravnog odjela za društvene djelatnosti grada Osijeka u povodu 17. rujna – dana oslobađanja vojarne i protjerivanja postrojbi JNA iz Osijeka organizirala je pilot projekt – predavanje za osmoškolce tri osnovne škole (Vijenac, Grigor Vitez i Mladost).

Predavanje su održali g. Antun Blažević i g. Željko Kožul u auli Alta Fakulteta agrobiotehničkih znanosti u Osijeku.

Nakon predavanja održano je polaganje vijenca i paljenje svijeća ispred spomen ploče za sve poginule tijekom navedene akcije.