Odlazak braniteljica na susret u Zadar – 1.6.2024. godine

„Udruga hrvatskih braniteljica Osječko-baranjske županije“ želi da obavijestimo naše braniteljice da se organizira odlazak braniteljica na susret u Zadar.
Svake godine prve subote u mjesecu lipnju, braniteljice RH se okupljaju u jednom gradu koji se za susret i nominirao. Ove godine se susret braniteljica odvija u Zadru.
„Udruga hrvatskih braniteljica Osječko-baranjske županije“ povodom toga događaja poziva ostale braniteljice bez obzira na pripadnost drugim Udrugama iz OBŽ-a, da im se pridruže u odlasku i obilježavanju takvog događaja koji je vrlo bitan za braniteljice.

Prijaviti se možete na 099 535 7001 (tajnici Udruge 106. brigade ZNG RH), a mi prijavu prosljeđujemo Udruzi hrvatskih braniteljica Osječko-baranjske županije.