Okrugli stol “106. za zaštitu zdravlja hrvatskih branitelja i obitelji” – 27. prosinca 2023.

Dragi suborci, prijatelji i pratitelji Udruge 106. brigade ZNG RH, ovim putem želimo izraziti veliku zahvalnost svima koji su prisustvovali okruglom stolu pod nazivom “106. za zaštitu zdravlja hrvatskih branitelja i obitelji” održanom 27. prosinca 2023. u Velikoj dvorani, K. P. Svačića 36, Osijek.

Ovaj događaj bio je prilika za duboku raspravu, razmjenu iskustava te stvaranje održivih rješenja za poboljšanje zdravlja hrvatskih branitelja i njihovih obitelji.

Postignuća Okruglog Stola:
Identificirane su specifične potrebe branitelja u području zdravstvene skrbi, fizičkog i mentalnog zdravlja te rehabilitacije.
Otvorena i iskrena rasprava o izazovima s kojima se branitelji suočavaju u vezi sa svojim zdravljem.
Razmjena iskustava i informacija kako bi se identificirale najbolje prakse u njezi, potpori i podršci braniteljima.
Povećana svijest o pitanjima vezanim uz zdravlje branitelja i potrebi za boljom zaštitom i podrškom.
Jačanje suradnje između različitih dionika radi bolje koordinacije podrške braniteljima.
Dani su savjeti za poboljšanje kvalitete života hrvatskih branitelja.

Vaša prisutnost i doprinos ključni su za uspjeh ovog događaja, a zajedno gradimo put prema boljoj budućnosti za sve hrabre branitelje i njihove obitelji.

Nastavimo zajedno raditi na podršci i zaštiti onih koji su nas štitili. Hvala na vašoj predanosti i podršci!