Postanite član Udruge!

Dragi prijatelji,

povodom Dana 106. brigade, Dana osječkih branitelja i Dana hrvatskog dragovoljca OBŽ-a, Udruga veterana 106. brigade Osijek srdačno vas i sve zainteresirane poziva na učlanjenje u našu udrugu!

Naši suborci, hrvatski branitelji, podržavatelji branitelja – građani, djeca, mladi, stariji – svi ste dobrodošli!

Adresa našeg ureda: K.P. Svačića 36, Osijek.
Zbog terenskih obaveza ovaj tjedan, najbolje je nazvati tajnicu Anju Patačić na broj 099 535 7001 kako biste dogovorili učlanjenje i preuzeli svoj poklon (majicu 106. brigade ili knjigu “Utvrda Osijek”).

Također, pozivamo Vas da posjetite Spomen sobu za sve poginule pripadnike 106. brigade. Vrijedi doći, vidjeti, odati počast tim velikim i hrabrim ljudima te se prisjetiti njihove žrtve.

Podsjećamo sve članove da na obilježavanje Dana 106. brigade, Dana osječkih branitelja i Dana dragovoljaca OBŽ-a dođu u našim majicama kako bismo zajedno, skladno i dostojanstveno odali počast svim poginulima.

Vidimo se u zajedništvu i miru, noseći ih u mislima i srcu.