Predstavnici udruge 106. brigade ZNG RH na promociji knjige „Laslovo, 152” autora Ladislava Kočiša

Predstavnici Udruge 106. brigade ZNG RH sudjelovali su na promociji knjige „Laslovo, 152” autora Ladislava Kočiša, zapovjednika obrane Laslova tijekom Domovinskog rata 1991. godine.

Željeli smo pokazati koliko je ova knjiga relevantna i važna za nas kao zajednicu. Zadovoljstvo nam je bilo prisustvovati, a stekli smo i neke nove uvide i saznanja te potvrdili znanja o povijesti Laslova i događajima koji su oblikovali našu prošlost.

Svečanom predstavljanju knjige nazočio je velik broj zainteresiranih građana i branitelja, te između ostalih i Tomo Medved, potpredsjednik Vlade Republike Hrvatske, ministar hrvatskih branitelja te župan Osječko-baranjske županije Ivan Anušić.