Program uoči Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje – 17.11.2023.

Dragi članovi udruge, naši vjerni pratitelji i prijatelji,

želimo vas pozvati da se pridružite u zajedništvu s izaslanstvom Grada Osijeka u odavanju počasti žrtvama Domovinskog rata i sjećanju na Vukovar i Škabrnju.

📅 Datum: 17. studenoga 2023., petak
⏰ Vrijeme: 09:30 sati
📍 Mjesto: Kapelica Kraljice Mira

Pridružite nam se u 09:30 sati kod kapelice Kraljice Mira, gdje ćemo položiti vijence i zapaliti svijeće, zajedno sa hrvatskim braniteljima, braniteljskim udrugama te zainteresiranim građanima.

⏰ Vrijeme: 18:00 sati
📍 Mjesto: Vukovarska ulica te križanje Vukovarske i Trpimirove ulice

Istoga dana, u 18:00 sati, učenici osnovnih i srednjih škola osvijetlit će Vukovarsku ulicu svijećama, te vas pozivamo da im se pridružite u iskazivanju poštovanja prema žrtvama našeg Domovinskog rata, uz izaslanstvo Osječko-baranjske županije u zajedničkom paljenju svijeća na križanju Vukovarske i Trpimirove ulice.

🕯️ Neka svjetlost svijeća bude simbol naše vječne zahvalnosti. 🇭🇷