Redovna Skupština Udruge 106. brigade ZNG RH

Redovna Skupština Udruge 106. brigade ZNG RH, zbog situacije s korona virusom (COVID-19), održana je elektronskim putem s početkom 21. prosinca 2020. i završetkom 28. prosinca 2020. godine do 11:00 sati.

Ovakav oblik održavanja Skupštine radio se prvi put, uz prethodno usuglašavanje dopredsjednika Udruge Dubravka Pancića, tajnika Damira Zrne i predsjednika Nadzornog odbora Udruge Đure Balića s članovima Predsjedništva uz zaključak da se nikako ne okuplja veći broj osoba na jednom mjestu, isključivo zbog zaštite zdravlja svih nas.

Nakon provedenog cjelokupnog postupka, usvojeni su dokumenti:

• Izvješće o radu Udruge 106. brigade ZNG RH u 2020. godini.
  • Godišnji plan rada Udruge 106. brigade ZNG RH za 2021. godinu.
  • Financijski plan Udruge 106. brigade ZNG RH za 2021. godinu.

IZ GODIŠNJEG PLANA RADA UDRUGE 106. BRIGADE ZNG RH ZA 2021. GODINU IZDVAJAMO AKTIVNOSTI

• Nastavak projekta Spomen park „Rosinjača”.
  • Završetak Spomen sobe 106. brigade ZNG RH.
  • Svečano obilježavanje 30. godišnjice osnutka 106. brigade ZNG RH.
  • Jačanje članstva Udruge 106. brigade ZNG RH.
  • Jačanje ugleda i prepoznatljivosti Udruge 106. brigade ZNG RH.
  • Psihološko i socijalno osnaživanja te podizanje kvalitete življenja hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji.

DA SE NE ZABORAVI