ŠAHOVSKI TURNIR – Pobijedio Siniša Slobođanac iz 106.

Osječki šahovski savez pripomogao je Udruzi 106. brigade ZNG RH na čelu s predsjednikom Dubravkom Pancićem u organizaciji šahovskog turnira. Na turniru se okupilo deset branitelja odmjeravajući snage za šahovskom pločom. Ovo natjecanje je proljetni dio Braniteljske lige, koja je okupila deset šahista iz raznih jedinica: 135. baranjske, 5. domobranske pukovnije, 130., 106., pripadnike MUP-a i civilne zaštite. Igralo se u Šahovskom domu Zrinjevac. Nakon devet odigranih kola tempom od 5 minuta + 3 sekunde po odigranom potezu pobijedio je Siniša Slobođanac iz 106. brigade, sa 7,5 bodova. Drugo i treće mjesto osvojili su Davor Kršćanski iz civilne zaštite i Božo Drmić iz 106., sa 6,5 bodova. Sudac turnira bio je Zvonko Horvat. D.P.