5.10.2023. Promocija knjige “Susreti – Putovanje prema Novoj ekologiji uma”, autorice prof. dr. sc. Marijane Braš

5.10.2023. godine održana je svečana promocija knjige pod nazivom “Susreti – Putovanje prema Novoj ekologiji uma”, autorice prof. dr. sc. Marijane Braš, koja je značajno obogatila kulturni i društveni život naše zajednice. Ovaj izvanredni događaj odigrao se u prepoznatljivom okruženju Velike vijećnice Osječko-baranjske županije, u Osijeku.

Promocija ove knjige predstavlja vrijedan doprinos našem društvu, a isto tako pruža priliku da iskažemo svoju zahvalnost i podršku našoj cijenjenoj prijateljici i doktorici Marijani Braš. Njen izuzetan doprinos dobrobiti hrvatskih branitelja kroz svoj rad i stvaralaštvo zaslužuje sve pohvale i priznanja.

Duboko smo ponosni što smo imali privilegiju zajedno proslaviti postignuća ove iznimne autorice te iskazati naše priznanje za njen neumorni rad i doprinos općem dobru. Njen angažman i briga za pacijente, ljude uopće, te posebno za hrvatske branitelje, zaslužuju sve pohvale i divljenje. Ona je istinska inspiracija i primjer predanosti, te njeno djelo i angažman obogaćuju hrvatsko društvo.

Marijana Braš nastavlja nas inspirirati svojom predanošću i strašću prema unapređenju kvalitete života svih nas.