Poziv na promociju knjige Susreti – putovanje prema Novoj ekologiji uma, autorice prof. dr. sc. Marijane Braš – 5.10.2023. u 18h

S iznimnim zadovoljstvom vas obavještavamo o predstojećoj promociji knjige Susreti – putovanje prema Novoj ekologiji uma, autorice prof. dr. sc. Marijane Braš.

Ovaj svečani događaj održat će se 5. listopada 2023. godine u prostorijama Velike vijećnice Osječko-baranjske županije, na adresi Županijska 4, Osijek s početkom u 18:00 sati.

Ova promocija predstavlja važan kulturni i društveni događaj te pruža priliku da podržimo našu veliku prijateljicu i doktoricu Marijanu Braš koja je uvelike doprinijela dobrobiti branitelja svojim radom i stvaralaštvom, a njezino će djelo zasigurno ponuditi inspiraciju i zanimljive perspektive.

Očekujemo vašu prisutnost na ovoj svečanoj večeri kako bismo zajedno proslavili dostignuća ove izvanredne autorice te podržali njezin doprinos našem društvu.