Obilježena 7. obljetnica osnivanja naše Udruge

Predstavnici udruge 106. brigade ZNG RH započeli su obilježavanje 7. obljetnice osnivanja Udruge paljenjem svijeća i odavanjem počasti našim poginulima te molitvom.

29.4.2023. godine od 9 do 12 sati na adresi Kralja Petra Svačića 36 u Osijeku smo se međusobno družili te dočekivali sve zainteresirane posjetitelje i buduće članove naše Udruge.

Tijekom druženja smo se prisjetili svih aktivnosti i postignuća koje smo ostvarili tijekom proteklih 7 godina, uključujući projekte, humanitarne akcije i brojna događanja. Također smo razgovarali o pruženoj podršci onima kojima je to bilo najpotrebnije i dogovorili podjelu zadataka za nadolazeće događaje važne za nas i našu Udrugu.

Na kraju ovog druženja zajedno smo posjetili grobno mjesto našeg dragog prijatelja i bivšeg predsjednika Udruge, Ivana Bekavca, kako bismo zapalili svijeću i pomolili se. Hvala svima koji su se odazvali i pridružili nam se na ovom posebnom događaju. Vaša podrška i angažman su iznimno važni za daljnji razvoj naše Udruge.

S radošću očekujemo buduće susrete i zajedničke aktivnosti.