Polaganje vijenaca i paljenje svijeća poginulim braniteljima i građanima Juga 2 kod spomen-obilježja Herojsko srce

S ponosom i pijetetom želimo podijeliti da su članovi Udruge 106. brigade ZNG RH na današnji dan, 30. svibnja 2023. godine, sudjelovali u svečanom činu polaganja vijenaca i paljenju svijeća kod spomen-obilježja Herojsko srce na Jugu II, kako bismo odali počast svim poginulim braniteljima i građanima Juga 2 koji su hrabro branili našu domovinu u Domovinskom ratu.

Ovaj emotivni trenutak okupio je članove Udruge, zajedno s obiteljima poginulih branitelja, te predstavnicima lokalnih vlasti i drugih udruga.

Uz duboko poštovanje prema žrtvama koje su podnijeli naši hrabri branitelji i civili, pridružili smo se obilježavanju na ovaj važan datum kako bismo se prisjetili njihove hrabrosti i žrtve. Polaganje vijenaca simbolizira našu zahvalnost i poštovanje prema svima koji su dali svoje živote za slobodu i neovisnost naše domovine.
Neka nam ovo svečano polaganje vijenaca i paljenje svijeća bude podsjetnik na našu obvezu da čuvamo i štitimo vrijednosti za koje smo se hrabro borili.