Posljednji pozdrav generalu Bruni Zorica – Zulu – 27. siječnja 2024. godine

Članovi Udruge 106. brigade ZNG RH prisustvovali su sprovodu i odali počast generalu Bruni Zorica – Zulu u subotu 27. siječnja 2024. godine na gradskom groblju u Ivanić Gradu uz visoke vojne počasti u 14 sati.

Zulu predstavlja jednu od istaknutih figura Hrvatske vojske, čija izuzetna važnost proizlazi iz njegova značajnog vojnog iskustva stečenog u postrojbama Legije stranaca, što ga čini ključnim sudionikom u formiranju specijalnih vojnih jedinica. Tijekom Domovinskog rata, istaknuo se kao član i zapovjednik bojne Frankopan, vodeći ključnu ulogu u vojnim operacijama tijekom sukoba.

Predstavnici udruge 106. brigade ZNG RH obitelji i suborcima izražavaju iskrenu sućut! Zulu, počivaj u miru Božjem i neka ti je laka Hrvatska gruda za koju si se borio do zadnjeg dana svoga života!