Radionica vezana uz Javni poziv za financiranje programa i projekata udruga od interesa za opće dobro u Osječko-baranjskoj županiji iz sredstava Proračuna Osječko-baranjske županije za 2024. godinu

Dana 14.2.2024. godine djelatnici Osječko-baranjske županije održali su radionicu s početkom u 9:30 sati, a ista se održala u Velikoj vijećnici u Osijeku.
Radionici je prisustvovala tajnica Udruge.

Tema radionice bila je Javni poziv za financiranje programa i projekata udruga od interesa za opće dobro u Osječko-baranjskoj županiji iz sredstava Proračuna Osječko-baranjske županije za 2024. godinu i prezentacija elektroničke prijave putem online servisa.

Zahvaljujemo djelatnicama i djelatnicima koji su nam predstavili novi sustav prijave projekata.